Lekarze Kęty

lekarz Katarzyna Kajor

Różana 2
32-650 Kęty

Bardzo sympatyczna i miła lekarka. Potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć problem i podchodzi bardzo profesjonalnie do pacjenta.:)

lek. dent. Trafiał Marek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Rejonowa Przychodnia Lekarska Kęty
Sienkiewicza 2
32-650 Kęty

Leczę swoje BARDZO problematyczne zęby u doktora Marka ponad 10 lat. Wierzcie mi nie jestem łatwym przypadkiem, ale zawsze mogę na niego liczyć. Walczymy oboje, poświeca max ilość czasu, jest uprzemy i rozmowny tylko trzeba mieć odpowiednie podejście. Ja zawsze dopytuję o przebieg mojego leczenia, ale tak już mam z natury, więc jeśli sam nie rozwija zbytnio tematu to sama o to dbam. Po za tym jest profesjonalistą dla którego ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Przemysław Łysek

Chirurg ogólny, Traumatolog

Prywatny Gabinet
Zacisze 20
32-650 Kęty

Do lekarza przyszłam z bólem stawu kolanowego, spowodowanym głównie przez odłamek chrząstki który krążył po kolanie. Lekarz wykonał usg oraz rtg, nic z tych dwóch badań nie wyszło na zdjęciu. Zasugerowałam rezeonws ponieważ kolano nie dawało spokoju, lekarz stwierdził że rezonans nie jest mi potrzebny ponieważ robi się go w momencie przygotowania do zabiegu. Po czasie poszłam do innego specjalisty, wykonaliśmy rezonans, sprawa wyglada poważnie, obecnie jestem skierowana na zabieg. ...
Opinia dodana przez: Asia

lek. dent. Aleksandra Tęsiorowska-Czajowska

Ortodonta, Protetyk

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne MEDICUS
Żwirki i Wigury 2 B
32-650 Kęty

Najlepszy specjalista jakiego spotkalem przez okres 45 lat!!!Leczymy sie razem od prawie 12 lat....praktyczne uratowala MI Uzebienie.Kompetentna..uprzejma..prawdziwy dentysta z powolania!!Mosty zrobione 12 lat temu funkcjonuja doskonale!Pomaga i poswieca czas na tlumaczenie choroby i robi wszystko w celu rozwiazania problemu..Po osobistych doswiadczeniach z dentystami w Polsce i Wloszech stwierdzam ze Doktor A.Czajowska jest Najlepszym Specjalistam Stomatologiem jakiego poznalem osobiscie i polecam Jej uslugi w pelni profesjonale i perfekcyjne.Z powazaniem Tadeusz Tomiak
Opinia dodana przez: tadeusz z rzymu

dr n. med. Jarosław Ślifirski

Alergolog, Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hipokrates" s.c.
32-650 Kęty

Godny polecenia lekarz, chodzę w sprawie alergii, ale zawsze jest też pełne badanie laryngologiczne. Wytłumaczy wszystko, uprzejmy . Wizyta 2stowki
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Urszula Olearczyk-Nycz

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Rynek 17
32-650 Kęty

Wspaniała lekarka. Dzięki niej dziś jestem mamą. Zanim do niej trafiłam przeżyłam poronienie i kilka ciąż biochemicznych. Miałam trombofilię i przedwczesne wygasanie czynności jajników. Pani dr zapisała mi leki i witaminy, po których zaszłam w ciążę już po pierwszej wizycie, a wcześniej staraliśmy się 7 lat pod okiem poprzednich lekarzy. Moja ciąża była trudna, leżącą, zagrożona a do moich przypadłości dołączyła jeszcze cukrzyca ciążowa. Pani dr wspaniale się mną zaopiekowała, ...
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Aleksandra Czajowska

Protetyk

medikus
32-650 Kęty

mam ruchomy aparat! bardzo dobre efekty leczenia! kompetentna i miła obsługa! dobry specjalista

lekarz Grzegorz Wójcik

Psychiatra

"INTEGRITAS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ulica Sobieskiego 45A
35-650 Kęty

Arogancki i pozbawiony empatii. STANOWCZO ODRADZAM WIZYTY U TEGO PANA!!! Braki elementarnej wiedzy i kultury osobistej. Chamskie zachowanie. Ten Pan nie powinien nikogo leczyć!!! Taka jest moja opinia po zdarzeniu które miało miejsce dnia 10.08.2021 w Hipokratesie w Kętach. Miałem umówioną wizytę. Czekałem na nią ponad 2 godziny w korytarzu. Pan Wójcik wpuszczał ludzi którzy przyszli długo po mnie. Jak się upomniałem, że to niesprawiedliwe traktowanie mojej osoby, to odesłał ...
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Patrycja, Pilichiewicz

ulica Marii Konopnickiej 4c
32-650 Kęty

Jedyna osoba w okolicy, która podjęła sie uratowania zęba. Wszyscy inni mówili, że do wyrwania. Od tamtego czasu niezastąpiona dentystka ☺ Od wielu lat tylko do pani Patrycji.
Opinia dodana przez: 3535nina

lekarz Grzegorz Zaliński

32-650 Kęty

Wspaniały lekarz. Energiczny, działa szybko i skutecznie. Na SORZE w Szpitalu w Oświecimiu ratował moje uszkodzone kolano. Dzięki Jego błyskawicznej reakcji wracam do zdrowia. Jestem bardzo wdzięczna. Przy okazji tej nagłej wizyty rozmawialiśmy nawet o mojej pracy. Niesamowity czlowiek! Polecam wszystkim. Bardzo dziekuje za udzieloną mi pomoc!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wojciech Szczurek

Kardiolog

Legionów 21a
32-650 Kęty

bardzo dobre rozpoznanie, wykonał odpowiednie badania i skierował na koronorografię do kliniki kardiologicznej w Bielsku-Białej.

Gabriel Gałuszka

Psychiatra

Gabinet Psychiatryczny
Kęty

Wiedzę ma sporą. Doświadczenie też niezłe. Niestety brak mu odpowiedniego podejścia do pacjenta oraz intuicji, co bardzo utrudnia dobranie leków.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Piotr Karasiński

Wenerolog, Dermatolog

Rejonowa Przychodnia Lekarska Kęty
Sienkiewicza 2
32-650 Kęty

Bardzo fajny lekarz, zna się na znamionach, obejrzał pod dermatoskopem kilkanaście moich znamion. Wszystko wytłumaczył, uspokoił mnie i dał zalecenia na przyszłość. Bardzo taktowny lekarz i z poczuciem humoru. Polecił mi go znajomy, u którego Pan Doktor wykrył wczesne stadium czerniaka. Uratował mu życie. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Urszula Zielińska

Neonatolog, Pediatra

Kościuszki 18
32-650 Kęty

Pani ta pozbawiona jest totalnie empatii do ludzi o małych dzieciach nie wspomnę. Podczas narodzin naszego synka w Wadowickim szpitalu dzięki cudownym Pielęgniarką, Pielęgniarce Oddziałowej Pani Agnieszki oraz wybitnym i bardzo zaangażowanym lekarzom mamy bardzo miłe wspomnienia które właśnie osoba pani Zielińskiej zakłóca. Stanowi ona bardzo nieprzyjemne i słabe ogniwo tego bardzo dobrego Szpitala który swą cudowną kadrą lekarzy jak dr Bieda, dr Knapik oraz wspaniałymi niedocenianymi pielęgniarkami buduje dobrą ...
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Mirosława Piekiełko-Królicka

Lekarz medycyny pracy

NZOZ "HIPOKRATES"
HENRYKA SIENKIEWICZA 13
32-650 Kęty

Do Pani dr Miroslawy uczęszczam około 20 lat.Zawsze podchodzi do pacjenta fachowo.mila.uprzejma.doradzi i zaradzi.Kiedy moje dzieci skończą 18 lat będę im sugerował wlaśnie tego lekarza.
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Stanisław Misiarz

32-650 Kęty

Porażka Pan doktor już powinien iść na emeryturę nie widzi i ze słuchem też nie bardzo .Nie polecam ,pełni funkcję lekarza w komisji ds.orzekania o niepełnosprawności a traktuje człowieka gorzej niż psa ,nic nie można powiedzieć on wie lepiej !

lekarz Wanda Sablik

Lekarz rodzinny, Pediatra

32-650 Kęty

Kompletnie niekompetentny lekarz. Po przyjściu do gabinetu i opisaniu objawów stwierdziła "skąd mam wiedzieć co Panu jest, niech Pan sobie idzie do apteki i zrobi test". Ta kobieta nie powinna być lekarzem. Zerowe odejście do pacjenta, absurdalne komentarze i zalecenia. Zdecydowanie omijac szerokim łukiem taką osobę, lekarz z niej żaden.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Anna Borysławska

os. Sikorskiego 6 lok. 2
32-650 Kęty

Tragedia. Zero podejścia do dziecka. Pani doktor nic nie tłumaczy, od razu zakropla dziecku oko, bez słowa, po chwili robi ponowne badanie , a należy odczekać aby wynik był poprawny. Nie wydaje recepty tylko wydruk z komputera . Z takim badaniem nic nie można zrobić, jest nie wiarogodne, nie potrzebne. Placówka nastawiona tylko na pieniądze, 5 min badania (o ile można to tak nazwać) i 150zł, zero człowieczeństwa. Pracownik recepcji ...
Opinia dodana przez: Martyna

lek. dent. Radosław Sobel

Chirurg stomatolog, RTG

NZOZ ZDROWIE s.c. Filia nr 3
Świętokrzyska 21
32-650 Kęty

Zdecydowanie polecam. Jestem bardzo zadowolona, mimo że jestem wymagającą pacjentką.

lekarz Katarzyna Nycz

32-650 Kęty

Zdecydowanie odradzam Moje dziecko zglaszalo że boli go ucho ,nie spalo całą noc z bolu i owa Pani zapewniła nas po badaniu że uszka są zdrowe i nie przepisała nawet kropli gdyż nie są potrzebne Na drugi dzień dziecko już miało przytkane uszy i wręcz wilo się z bólu ,po konsultacji z innym lekarzem usłyszeliśmy diagnozę ostre obustronne zapalenie ucha z niedosłuchem na ucho lewe ! Omijać z daleka
Opinia dodana przez: Żaneta